Ender Olan Gözden Kaçmasın…

Ender Olan Gözden Kaçmasın…

Ender hastalıklar kategorisindeki Fabry hastalığının hekimlerdeki farkındalığını artırmak, aile öyküsüne dayanarak hastaya ve ailesine genetik tarama yapılması amacıyla Sanofi Genzyme için gerçekleştirdiğimiz sağlık profesyonelleri iletişimi ile Türkiye’deki Fabry hastalarının bulunmasına ve hastalığın tedavisine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Farkındalık Çok Fark Eder!

Farkındalık Çok Fark Eder!

Publicis Healthcare olarak bu seneki sosyal sorumluluk projemizi Pozitif Yaşam Derneği ile birlikte gerçekleştirdik. HIV hakkında toplumda yer alan önyargılara ve damgalamalara karşı HIV’in bulaşma yolları hakkında halk bilinçlendirme kampanyası yaptık. Beşiktaş, Sarıyer ve Şişli belediyelerinin de tam destek vererek outdoor mecralarında yer verdiği kampanyanın, toplumdaki HIV pozitif bireylere karşı tutumun değişmesinde etkili olacağını ümit […]

İyi Bakteri Dengesi Bizden Sorulur

İyi Bakteri Dengesi Bizden Sorulur

Kim demiş Enterogermina sadece eczanelerde diye? Yeni iletişim kampanyamızla, Dünyanın 1 Numaralı Probiyotiği Enterogermina şimdi tüm ekranlarda! İyi ve kötü bakteriler arasındaki eğlenceli çekişmenin galibini merak ediyorsanız küçük bir kopya verelim; çocukların sindirim sistemindeki tüm sorunlar, Enterogermina ile mutlu sonla biter.

You are in good hands: 360 derece sağlık iletişimi

You are in good hands: 360 derece sağlık iletişimi

Müşterilerimizle ortak bir hedefimiz olduğuna inanıyoruz: Sağlık iletişimini ürün tanıtımından sağlık deneyimi pazarlamasına dönüştürerek, bütünsel bir marka iletişimi deneyimi yaratmak! Bu ortak hedef hedef için tüm iletişim disiplinlerini kullanıyoruz…

Sanofi

Sanofi

Dolven relansman konsepti

Yıllardır çocuklarda güvenle kullanılan Dolven’in yetişkin formunun lansman konsepti hazırlandı.

Sanofi

Sanofi

Dolven konsept tasarımı

Dolven’in zenginleşen ürün gamını ve yenilenen ambalajını yarattığımız Dolven Dünyası ile anlatan konseptimiz tüm sağlık iletişimi kanallarında kullanılmaya başlandı…

Sanofi

Sanofi

Miyorel logotype ve konsept relansmanı

Miyorel relansmanı için hazırlanan konsept ve logotype çalışmaları realize edildi.

Abbott

Abbott

SmilacNeoSure relansman konsept

Prematüre bebek beslenmesini destekleyen Similac NeoSure ürününün relansman konsepti.  

SanofiPasteur

SanofiPasteur

Menactra, MENA bölgesi aşı sosyal kampanyası

Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi için hazırlanan, bebeklerde menenjit hastalığı ile ilgili halk bilinçlendirme kampanyası.

Sanofi

Sanofi

Enterogermina, konsept, branding ve global ürün lansmanı

Bağırsak düzenleyici probiyotik ürünü Enterogermina’nın global lansmanı…

Sanofi

Sanofi

Tamprost relansman

Tamprost Konumlamasını, tansiyon dengesini bozmadan prostat tedavisi yapmak üzere kuran Tamprost ürünü için bu brief doğrultuda yeni konsept hazırladık.

Sanofi

Sanofi

Xatral 10. yıl iletişimi

Xatral Sanofi’nin prostat tedavisi portföyünde yer alan Xatral ürününün 10. yılı nedeniyle yapılan konsept yenileme çalışmasını gerçekleştirdik.

Sanofi

Sanofi

Xedulox lansmanı

Xedulox lansman konsepti ve kurum kimliğini hazırladık.

Sanofi

Sanofi

Arifay konsept, marka kimliği ve lansman tasarımı

Ağızda dağılan tablet formuyla şizofreni tedavisine yenilik ve kolaylık getiren Sanofi’nin şizofreni ürün lansman konsepti yaratıldı ve uygulandı.

Consentis

Consentis

DermEcto marka kimliği ve iletişimi

İçeriğindeki Ectoin® sayesinde rakiplerinden farklılaşan, medical device kategorisine yenilik getiren, Consentis’in cilt sağlığı alanındaki ürün lansmanı.