SMA

SMA

Süper Minikler

Emzirme Haftasında SMA ile hazırladığımız “Süper Minikler” şarkımızda, anne sütü ile beslenmenin önemini vurguladık. Şarkıda, güçlü, akıllı, sağlıklı ve sevgi dolu 4 süper minik bebek, anne sütünün faydalarını kendilerine özgü bir dille anlattılar.

Pınar Yaşam Pınarım

Pınar Yaşam Pınarım

Yaşamasını Bilenlere

Pınar Yaşam Pınarım’ın uzun süreli sessizliğini bozduk ve “hissederek yaşamak isteyenlerin yaşam enerjisini destekleme” stratejisiyle yeni kampanyasını lanse ettik. Jenerik su vaatlerinden öte,yaşamasını bilmek kavramının altını çizdiğimiz TVC filmlerinin jingle’ını Kenan Doğulu seslendirdi.

Nurun İstanbul’a Kreatif Atama

Nurun İstanbul’a Kreatif Atama

İnsan odaklı deneyim ajansı Nurun İstanbul’un kreatif direktörü Evren Doğrar oldu. Evren Doğar Mayıs ayı itibariyle Nurun İstanbul’da görevine başladı. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra UC Berkeley’de International Marketing programını tamamlayan Evren Doğrar reklamcılık kariyerine Medina Turgul DDB’de stratejist olarak başladı. Bir yıl sonra metin yazarı olarak yaratıcı ekibe transfer oldu. Kariyeri boyunca […]

İnsan odaklı deneyim ajansı Nurun, şimdi İstanbul’da

İnsan odaklı deneyim ajansı Nurun, şimdi İstanbul’da

Nurun İstanbul, post-dijital dönemde through-the-line pazarlama ve teknoloji çözümleri sunarak günümüzün değişen ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Nurun İstanbul, Publicis Worldwide’ın dünyadaki ana dijital ajansı olan Nurun’un Türkiye operasyonu. Genel Müdür Elif Tözge liderliğinde, farklı disiplinlerden gelen 30 kişilik bir ekipten oluşan ajans, 20 Nisan’da Nurun İstanbul olarak hizmet vermeye başladı. Nurun İstanbul, Türkiye’de ‘insan odaklı deneyim’ […]

BeymenClub

BeymenClub

#NoFilterClub

BeymenClub relansmanı ve yeni konumlamamızla hayata geçirdiğimiz, hayatı filtresiz yaşayanlara adadığımız bir blogu hayata geçirdik.

BeymenClub

BeymenClub

İmaj Kampanyası

BeymenClub relansmanı ile birlikte, şehirliği ve filtresiz yaşamayı sahiplenen bir 2015 bahar/yaz koleksiyon iletişimi hazırladık.

Anadolu Efes

Anadolu Efes

www.dunyalarsenin.com

Sürdürülebilir Turizm alanındaki projelere destek vermek amacıyla Anadolu Efes’in de katkılarıyla hayata geçen Gelecek Turizmde projesi için yeni bir dijital platform yarattık. Platformda Saffet Emre Tonguç eşliğinde Refika Birgül, Billur Saatçi, Styleboom, Engin Kaban, Altuğ Galip ve Önder Koca gibi altı yazar, Türkiye’nin altı farklı köşesindeki yerel kültürü ön plana çıkaran sürdürülebilir turizm projelerini ziyaret […]

ING Bank

ING Bank

ParaMara Kerem Tunçeri ile Selfie Düellosu

ParaMara televizyon filmimizle paralel, kullanıcıları Kerem Tunçeri ile selfie düellosu yapmaya davet ettiğimiz, Türkiye’de bir ilk olan, interaktif bir masthead projesini hayata geçirdik.

Borusan Holding

Borusan Holding

Borusan İnsan

Borusan Holding’in yeni İK platformu Borusanİnsan’ı Borusanlılar’a tanıtmak için eğlenceli İK anlarıyla dolu beş tane animasyon video hazırladık.

ING Bank

ING Bank

ParaMara TVC

Türkiye Basketbol Ligi’nin en yetenekli basketbolcularının eşliğinde ParaMara uygulamasını kullanmanın ne kadar kolay ve zahmetsiz olduğunun altını çizdiğimiz bir televizyon filmine imza attık.

“Publicis Türkiye Ağaç Oluyor”

“Publicis Türkiye Ağaç Oluyor”

2014’e veda ederken yılbaşı bütçemizi TEMA’ya ayırmaya karar verdik. Yılbaşı ağacı için bütçemiz kalmayınca da içimizden birini oylamayla seçip ağaç olarak süslemeye karar verdik. 

Zorlu Holding

Zorlu Holding

www.zorlu.com.tr

Zorlu Holding’in büyüklüğünü ve insanların hayatına dokunduğu tüm alanları gösteren bir site hazırladık. 2 ay boyunca Türkiye’nin dört bir köşesindeki şirketlerin her birinde yapılan fotoğraf çekimlerinin sonucunda enerjiden tekstile, elektronikten gayrimenkule Zorlu Holding’in bütün bileşenleri insan faktörüyle birleştirilerek sitedeki yerini aldı.

SMA

SMA

iyibuyusuniyiyasasin.com

Nestlé için annelerin her an, her ekrandan, tüm ihtiyaçlarını karşılamaya adadığımız, bir içerik portalini hayata geçirdik.

ING Bank

ING Bank

1 Milyon Kişi Para Biriktirmeyi Nasıl Başardı?

ING Bank Türkiye’nin sunduğu Turuncu Hesabın 1 milyon üyeye ulaşmasını keyifli bir videoyla kutladık.

ING Bank

ING Bank

www.paramaracepte.com

ParaMara uygulamasının lansmanı için dinamik ve responsive bir web sitesi hazırladık.

ING Bank

ING Bank

Dünya Kupası Kuyt tweet’i

Dünya kupası sırasında gerçek zamanlı içerik üretiminin önemini kanıtlayan, finans sektöründe etkileşim rekorları kıran bir ‘Kuyt’ içeriğine imza attık.